Entegre Yönetim Sistemi
Stratejik Hedeflerimiz
  AMACIMIZ (BAĞLAMIMIZ)
   

   Keba Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaracak şekilde, ihtiyaca yönelik, kaliteli, çevreye ve insan değerlerine duyarlı, yüksek verimli her türlü “Yedek Parça”, “Devir Daim Su Pompaları”, “Özel Pompalar”, “Egzozlar” ve “Egzoz Aksamları” üretilmesinin sağlanmasıdır.

   

   

  KAPSAMIMIZ

    İş modelimiz, otomotiv, tarım ve ağır iş makinaları için her türlü yedek parça, manifold, egzoz sistemleri, devirdaim pompalarının üretim, tasarım, satış, ithalat, ihracat, transit gümrükleme gibi gümrük ve dış ticaret işlemlerini ve bu işlemlere ilişkin lojistik, depolama, muhasebe, finans ve bilgi işlem gibi faaliyetlerin tamamını kapsamaktadır.

   
   
   
  DEĞERLERİMİZ

               Güven ve İletişim:

    İletişim kanallarını kullanarak,“Gizlilik”, “Bütünlük” ve “Erişilebilirlik” prensipleri ile paydaşlarımıza ihtiyaç duydukları bilgileri ve paydaşlarımızdan ihtiyaç duyulan bilgileri karşılıklı ve güvenli şekilde paylaşacağız.

    Paydaşlarımız ile anlaşmalarımızı, ilişkilerimizi, kültürel ve sosyal farklılıklarımızı ve farkındalığımızı sınırların ötesine geçen iletişim kurarak, güven düzeyini en yüksek dereceye çıkarmak için çalışacağız.

  •                 Teknolojik ve Yenilikçi Yaklaşım:

    Yerel ve küresel olarak değişen ve gelişen teknolojik ve ekonomik durumları yakından takip ederek, yenilenen teknolojiler ile sürdürülebilir bir yaşamı hedeflemekteyiz.

  •                 Kültürel Saygı:

    Dünya genelinde faaliyette bulunduğumuz her kıtada, ülkede ve şehirde milli, kurumsal ve kültürel öz değerlerimizi koruyarak, iç ve dış paydaşlarımıza özgü kültürel değerlerine saygı içinde olacağımız, uyumlu bir “Kültürel Saygı” yapısı oluşturacağız.

  •                 Azim ve İnanç:

    Faaliyet alanımız her ne kadar yeni ve zorlu olsa da üstesinden inanç, güven ve cesaretle geleceğiz. Yapmış olduğumuz işimizin niteliğine ve boyutuna bakmadan coşku ve tutku ile yaklaşacağız ve başarmak için kararlı olacağız.

   

  Yönetim Kurulu Başkanı

         Kemal Badur

          16.11.2021