Kurumsal
Hakkımızda

  KEBA üretim faaliyetlerine 2006 yılında 40 yıllık su pompası üreticisi ve birçok OEM’in tedarikçisi olan Arslan Oto firmasını tecrübeli üretim kadrosu ile birlikte bünyesine katarak başlamıştır.

  Bünyesinde KEBA Otomotiv, KEBA Egzoz ve KEBA Döküm markalarını bulundurmaktadır.

  4000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 8000 m2’lik bir alanda 100 kişilik personelle üretim ve satış & pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

  Üretiminin %65'ini KEBA markası ile direkt olarak 42 ülkeye ihraç etmekte ve %20'sinide OEM ve OES müşterilerine tedarik etmektedir.

  Sürekli gelişim ve değişim felsefesini benimsemiş ve kurulduğu 2006 senesinden günümüze bu felsefe doğrultusunda emin adımlarla sektöründe lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  Günümüz ekonomisinde herkes maliyetlerini düşürerek tasarruf etmek durumundadır. İşte bu yüzden KEBA olarak müşterilerimize yüksek kalitede ürünü, uygun fiyata sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tasarruf amacı ile kullanılan ucuz fakat kalitesiz ürünler çabuk arızalandığından tasarruf yerine size zaman ve daha fazla para kaybettirmektedir.

  Ve bu yüzden KEBA olarak diyoruz ki “Kalite Daima Kazanır!”