Entegre Yönetim Sistemi
Politikamız

     Keba Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetlerimizi, firmamızda ve ülkemizde sürdürülebilir bir geleceği oluşturan “Çevre Koruma”, “Ekonomik Gelişim” ve “Sosyal Gelişim” temelli politika ile gerçekleştirmekteyiz.

   

     Firmamızda, müşteri odaklı, lider bir yaklaşım ile iç ve dış paydaşlarımızın beklentilerini ve taleplerini mümkün olduğunca en üst düzeyde karşılanmasını sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artması sağlanacak ve böylece kalitenin sürekliliği gelişecektir. Bu bağlamda sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerimizin kalitesini rakiplerimizden bir adım öne çıkaracak yeni teknolojiler ve sistemler geliştirilerek, müşterilerimize yenilikçi, verimli, çevreci ve faydası yüksek ürünler ve hizmetler sunulacaktır.

   

     Faydası yüksek ve beklentileri aşacak ürün ve hizmetleri sunabilmek, daha temiz ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak amacı ile çalışanlarımıza temel, teknik ve yönetsel yetkinliklerini arttırmak adına sistematik eğitimler verilmeye devam edilecektir. Bunun yanı sıra iş modelimiz ve iş yapış biçimimiz (süreçlerimiz) gözden geçirilecek, prosesler içerisinde kalite, çevre ve iş sağlığını ve güvenliğini etkileyecek iyileştirmeye açık alanlar, riskler, fırsatlar ve tehlikeler tespit edilmeye devam edilerek, kaynak ayrılacak ve iyileştirme faaliyetleri planlı şekilde yürütülecektir.

   

    Firmamızın her bir kademesinde “Yalın Yönetim” prensibi uygulanarak, sürekli olarak iyileştirme faaliyetleri uygulanacak ve kayıplar önlenecektir Böylelikle “Ekonomik Gelişim” ve “Tasarruf” konularında iyileşme sağlanacaktır.

   

    “Çevre Koruma”kapsamında, “Ürün Yaşam Döngüsü” yaklaşımı ile hammadde temininden, satış sonrası faaliyetler aşamasına kadar oluşabilecek çevre kirliliği kaynağında önlenmesi için sistemler geliştirilecektir. Diğer yandan firmamızda “Değer Yönetimi” prensibi benimsenmiş olup, çıkan atıklar ekonomiye katkı sağlaması amacı ile mümkün olduğunca geri dönüşüm için kullanılması sağlanacaktır. Yetkin çalışanlarımız ile çevre kirliliğine neden olabilecek süreçler kontrol altına alınacak ve kirlilik kaynağında önlenecektir.

   

    Politikamız, tabi bulunduğumuz küresel ve yerel kanunlara, yönetmeliklere, standartlara, müşteri şartlarına, değişen küresel ve yerel şartlara göre her yıl periyodik olarak “Yönetimin Gözden Geçirme Toplantılarında” gözden geçirilmekte ve gerçekçi yaklaşımlar ile güncellenmektedir.

   

    Politikalarımız, kurumumuzun anlaşılması ve değer katması açısından paydaşlarımızla paylaşılmaktadır. Politikalarımızın güncel haline www.keba.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

   

  Yönetim Kurulu Başkanı

         Kemal Badur

          16.11.2021